Заявка на кредит Заявка на депозит

Контакт-центр:

38 0552 49 40 48 38 095 05 05 244

Проект USAID АгроІнвест

8046_thumbОдним з головних завдань Проекту USAID АгроІнвест є підтримка стабільної, орієнтованої на ринок аграрної політики, яка сприятиме сталому розвитку і зростанню сільського господарства України та збільшенню інвестицій у цю галузь. З цією метою Проект підтримує розробку і впровадження заходів аграрної політики, які орієнтовані на розвиток стратегії реформ, що відповідає ринковим принципам і вимогам СОТ. Це дозволяє Україні повніше використовувати потенціал сільського господарства і робити вагомий внесок у забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

Вже декілька років поспіль КС «Громада» співпрацює з Проектом USAID АгроІнвест. У 2012 році керівництвом КС «Громада» та фінансовими фахівцями Проекту АгроІнвест було розроблено перші чотири довгострокові кредитні програми розвитку для позичальників КС:

Перша програма — «Щедра теплиця», заснована на застосуванні технології вирощування овочевої та ягідної продукції круглий рік в метлевих теплицях арочного типу.

Друга програма — «Полуниця від А до Я», спрямована на вирощування полуниці за інтенсивною технологією.

Третя програма — «Альтернативне свинарство», базується на технології холодного утримання свиней на глибокій незмінюваній  підстилці в дугоподібних тентових ангарах.f41bf091a4e18f2312495cc0e975d9f7_XL

Четверта програма — «Холодильні установки», спрямована на технологію післязбиральної доробки та охолодження вирощеної овочевої продукції.

В 2013-2014 роках на базі Проекту було проведено ряд навчальних семінарів для сільгоспвиробників, серед яких — навчальні семінари по вирощуванню огірків. Наприклад, 12 березня 2014 року в с.Козачі Лагері відбувся виїзний семінар «Технології вирощування огірків в закритому грунті» для позичальників Громади. Позичальники-сільгоспвиробники познайомилися з новими технологіями висаджування,поливу огірків на прикладі вирощування овочів в теплицях успішних фермерів.

Завдяки плідній співпраці позичальники-сільгоспвиробники КС «Громада» змогли отримати нові знання для ведення ефективного агробізнесу, оволоділи інтенсивними технологіями вирощування, використовуючи багаторічні досвіди спеціалістів.